Depopulate video

Opis zlecenia

Depopulate “Deranged I Slice”. Utwór pochodzi z albumu “Till Man Exists No More”. Jako że liryk opowiada o seryjnym mordercy, za plan zdjęciowy posłużył nam opuszczony dom w Katowicach. Powaga i brutalność tematu były wprost proporcjonalne do skali zabawnych wydarzeń w trakcie kręcenia.

Credits

zdjęcia: Iwona Kusion, Michał Loranc, montaż: Iwona Kusion, edycja kolorystyczna: Michał Loranc, podziękowania: Aleksandra Dębska, Dominik Wawak, Adam Szczygieł

Evocation video

Opis zlecenia

Videoklip dla szwedzkich weteranów sceny ekstremalnej – Evocation – istniejących od 1991 roku. Klip został nakręcony do utworu z albumu “Apocalyptic”. Zdjęcia miały miejsce zimą w Szwecji. Jako ciekawostka: prócz perkusji sfilmowanej w studio, drugim planem zdjęciowym była zabytkowa ziemianka, w której panowała temperatura bliska zera stopni. Jak na pierwszy klip video mieliśmy dobrą szkołę.

Credits

zdjęcia: Iwona Kusion, Michał Loranc, montaż: Michał Loranc, charakteryzacja: Michał Loranc

Zakopower live

Opis zlecenia

6 grudnia 2012 roku odbył się charytatywny koncert zespołu Zakopower. Wieczór kolęd został zorganizowany przez Monikę Osuch i fundację Mikoland. Prezentujemy dwa fragmenty koncertu. Przygotowaliśmy również reportaż  z wydarzenia, który można obejrzeć w dziale Produkcje reklamowe.

Credits

zdjęcia: Iwona Kusion, Tadeusz Chudy, montaż: Iwona Kusion

Decapitated live

Opis zlecenia

W lipcu 2011 roku zapowiedziana była premiera najnowszego albumu grupy Decapitated – “Carnival is Forever”. Aby skrócić czas oczekiwania na nadchodzący krążek, zmontowaliśmy “Visual Delusion”, numer otwierający październikowy koncert w klubie LochNess.

Credits

zdjęcia: Iwona Kusion, Michał Loranc, Piotr Czarnecki montaż: Iwona Kusion, edycja kolorystyczna: Michał Loranc, podziękowania: Dariusz Zaborowski, Piotr Szafraniec

Ewa Loranc recital

Opis zlecenia

Romans Siergieja Jesienina, “List do matki”, w wykonaniu Ewy Loranc. Utwór pochodzi z recitalu, który odbył się w Krakowie, w klubie Swing.

Credits

zdjęcia: Iwona Kusion, Michał Loranc, montaż: Michał Loranc

Ewa i Dominik video

Opis zlecenia

Videoclip ślubny Ewy i Dominika. Plan zdjęciowy obejmował wiosenny plener przedślubny w Krakowie, przygotowania, ślub i wesele oraz plener jesienny w Ogrodzieńcu.

Credits

zdjęcia: Iwona Kusion, Michał Loranc, montaż: Iwona Kusion, edycja kolorystyczna: Michał Loranc, muzyka: Stars Go Dim: Catch Me If You Can